VELAGO Centrum Ogrodzeń

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją systemowych ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych.
Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości systemów ogrodzeniowych dla klientów indywidualnych oraz hurtowych. W naszej ofercie znaleźć można ogrodzenia nowoczesne, tradycyjne, systemy panelowe i siatkowe, podmurówki prefabrykowane oraz balustrady. Dostarczamy kompletne systemy ogrodzeń przygotowane pod wymiar z możliwością montażu oraz uposażenia w automatykę. Wykonujemy bramy skrzydłowe, przesuwne oraz furtki w każdym systemie.

Wraz z rozwojem firmy wciąż rozbudowujemy nasze zaplecze produkcyjne oraz magazynowe, co pozwala nam na obsługę rosnącego zapotrzebowania na oferowane przez nas produkty. Zamówienia naszych Klientów dostarczamy na terenie całej Polski a także Europy. Dzięki zdobytemu przez firmę doświadczeniu na rynku, oferowane przez nas produkty cechują się znakomitym stosunkiem jakości do ceny.

Korzystając z naszej oferty mogą liczyć Państwo na indywidualne doradztwo oraz pełne wsparcie techniczne.
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania udzielając wszelkich możliwych wyjaśnień.

Ogrodzenia dopasowane do indywidualnych potrzeb

Nowoczesność to również elastyczność, a zatem otwartość na indywidualne potrzeby klienta. Zależy nam na tym, by każdy mógł cieszyć się dokładnie takim ogrodzeniem, o jakim marzy, perfekcyjnie dopasowanym do otoczenia i w pełni funkcjonalnym.

Dlatego w naszej bogatej ofercie znajdziesz ogrodzenia nowoczesne o różnym wzornictwie. Mamy dla Ciebie ogrodzenia o zróżnicowanym rozstawie szczebli i ich ustawieniu. Możesz wybrać ogrodzenie palisadowe poziome lub pionowe, w zależności od własnych preferencji.

Co więcej, jesteśmy także otwarci na nietypowe sugestie i rozwiązania — wystarczy zgłosić się do nas z własnymi propozycjami i skonsultować się z naszymi ekspertami.

VELAGO najwyższej jakości nowoczesne ogrodzenia posesyjne

Velago Centrum Ogrodzeń to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji oraz dystrybucji systemów ogrodzeniowych oraz automatyki bramowej. Ogrodzenia to nasza pasja — połączona z fachową wiedzą i profesjonalnym sprzętem pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne ogrodzenia domu wykonane z najwyższej jakości stali, doskonale zabezpieczonej przed niesprzyjającymi warunkami zewnętrznymi. Oferowane ogrodzenia wyróżniają się zatem trwałością i wytrzymałością, nie wymagają też dodatkowej konserwacji. Systemy ogrodzeniowe obejmują także takie elementy jak furtki oraz bramy przesuwne czy skrzydłowe — możesz liczyć też na dobór i montaż nowoczesnej automatyki.

Jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów i realizujemy nawet najbardziej nietypowe projekty. Elementy ogrodzeniowe na wymiar, indywidualnie przygotowywane projekty czy realizacje na niestandardowym terenie — chętnie podejmiemy się takiego wyzwania!

Profesjonalne wsparcie w montażu i fachowe doradztwo

Produkcja oraz dystrybucja wysokiej jakości systemów ogrodzeniowych to jedynie część realizowanych przez nas zadań. W firmie Velago zapewniamy także kompleksową obsługę klienta — możemy towarzyszyć Ci na każdym etapie, zaczynając od wyboru rodzaju ogrodzenia, przez wspólne jego zaprojektowanie, aż po fachowy montaż.

Planujesz zakup nowoczesnego ogrodzenia na swoją posesję? Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia przy jego wyborze oraz z pomocy przy montażu. Pamiętaj, że montaż przeprowadzony przez fachowców przebiegnie szybko i sprawnie, ale też zminimalizuje ryzyko usterek czy problemów z prawidłowym użytkowaniem ogrodzenia. Zaufaj doświadczonemu personelowi i wybierz nowoczesne ogrodzenie optymalnie dopasowane do terenu i stylu, w jakim urządzona jest przestrzeń wokół domu.

TECHNOLOGIE

Proces spawania elektrycznego

W procesie produkcji ogrodzeń wykorzystujemy metodą spawania elektrycznego MIG/MAG czyli spawania łukowego elektrodą topliwą w osłonie gazów obojętnych (hel, argon) lub aktywnych (dwutlenek węgla lub mieszanka z argonem). Łuk elektryczny w postaci drutu, jarzy się między spawanym materiałem a elektrodą. Ochronę zapewnia strumień gazu. Zaletą tej metody łączenia części metalowych jest wysoka trwałość spoin, duża wydajność oraz szerokie możliwości zastosowań. Proces spawania elektrycznego łukowego zachodzi przy użyciu specjalistycznej spawarki elektrycznej. Nasza kadra stanowi doświadczony zespół, dysponujący uprawnieniami spawania elektrycznego różnymi metodami.

Proces cynkowania ogniowego zanurzeniowego wg. normy PN EN 1461

Stanowi najlepszą ochronę wyrobów z żelaza i jego stopów przed korozja. Cynkowanie ogniowe to proces nakładania mechanicznie wytrzymałej powłoki cynku na stal. Proces ten polega na zanurzeniu odpowiednio przygotowanych wyrobów stalowych w kąpieli płynnego cynku, poprzedzony faza przygotowania wyrobów poprzez odtłuszczanie, trawienie i topnikowanie. Powlekanie cynkiem polega na wytworzeniu stopu żelaza z cynkiem /na linii styku/, dzięki czemu powłoka jest trwała i odporna na działanie środowiska oraz uszkodzenia mechaniczne. Stop żelaza z cynkiem nawet po uszkodzeniu powłoki zabezpiecza wyrób przed korozja. Powłoki cynkowe obojętne dla środowiska mogą być stosowane w każdych warunkach za wyjątkiem kwaśnych i silnie alkalicznych.

Technologia lakierowania proszkowego

Polega na nakładaniu na metal (uprzednio oczyszczony mechanicznie lub chemicznie) farby w postaci proszku metodą natrysku elektrostatycznego lub elektrokinetycznego. Naładowane w pistolecie cząsteczki farby osadzają się na uziemionym lakierowanym przedmiocie. Malowane elementy z nałożoną warstwą farby umieszcza się następnie w piecu, gdzie w temperaturze ok. 200 stopni następuje stopienie i utwardzenie powłoki. Czas utwardzania w piecu wynosi w zależności od rodzaju farby i zadanej temperatury – około 20 minut. Idealna grubość powłoki wynosi od 60 do 120 mikronów. Uzyskana powłoka lakiernicza jest odporna na korozję, chemikalia, wysoką temperaturę i uszkodzenia mechaniczne.
Zastosowanie fosforanowania cyrkonowego w procesie mycia natryskowego, daje nam gwarancję perfekcyjnego odtłuszczenia detali. Elementy po myciu suszone są w nowoczesnej suszarce komorowej. W kabinie proszkowej możemy błyskawicznie zmieniać kolory (8 minut. Piec taktowy do wygrzewania detali po polakierowaniu – umożliwia nam równomierny rozkład temperatury, co pozwala mieć pewność że farba została odpowiednio utwardzona. Stosujemy sprawdzone farby proszkowe uznanych producentów krajowych i zagranicznych.

System DUPLEX

System duplex to podwójne zabezpieczenie gwarantujące niezawodną ochronę przed korozją. Pierwsza powłoka cynkowa ochrania powierzchnię podpowłokową przed korozją, natomiast druga warstwa malarska ochrania cynk przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych oraz utlenianiem przedłużając jego trwałość. Zastosowanie systemu to obniżenie kosztów związanych z konserwacją Twojego ogrodzenia. Trwałość powłoki cynkowej system może wydłużyć z 30 do nawet 100 lat! Dodatkowo zastosowanie podwójnej powłoki pozwala na uzyskanie idealnego pokrycia oraz idealnego koloru.

Centrum Ogrodzeń Velago

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją systemowych ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych