Ogrodzenie ze sztachet metalowych – naturalny następca drewnianych sztachet

Płot sztachetowy jest często wykorzystywany jako ogrodzenie nowych domów, lecz wykorzystuje się go również jako sposób na unowocześnienie już istniejących budynków. Minimalizm sztachet podkreśla to, co znajduje się za bramą wjazdową. Nie można jednak nazwać ich prymitywnymi deskami. Jest odwrotnie, co łatwo można zauważyć, przeglądając bogatą ofertę ogrodzeń ze sztachet metalowych. Ogrodzenie ze sztachet metalowych jest lepszym następcą płotów drewnianych, niżej wyjaśniamy dlaczego.

Velago jako producent wysokiej jakości ogrodzeń ze sztachet metalowych

Producent sztachet metalowych – Centrum Ogrodzeniowe Velago, umożliwia kupienie wielu typów tych małych dzieł sztuki. Wąska i imitująca kształtem drewno sztacheta Astra, innowacyjna i nowoczesna Emka oraz inne piękne sztachety, czekają na kolejnych zadowolonych klientów. Niezależnie od gustu i przekonań, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Warto zaznaczyć, że produkowane przez firmę Velago ogrodzenie ze sztachet metalowych nie wymaga corocznej konserwacji. Jedną z przyczyn tych świetnych właściwości technicznych jest wytwarzanie profili (tworzy się z nich sztachety) za pomocą systemu Duplex. Zakłada ocynkowanie oraz pomalowanie proszkowo profili wchodzących w skład ogrodzenia. Stal, z której stworzone są sztachety, obustronnie powlekana jest powłoką poliestrową. Takie zabezpieczenie antykorozyjnie z łatwością wytrzyma trudny klimat tej części Europy. To istotna informacja, biorąc pod uwagę intensyfikację opadów deszczu, śniegu oraz upałów w ostatnich latach.

Płot sztachetowy i jego zastosowanie

Gdzie można znaleźć świetne miejsce dla tego typu ogrodzeń? Pierwszym przykładem przychodzącym na myśl są obszary za miastem. Płot sztachetowy ma tu duże znaczenie ze względów bezpieczeństwa. Innym miejscem, gdzie często spotykane jest omawiane rozwiązanie, są prywatne osiedla w miastach. Deweloperzy najczęściej skłaniają się ku jak najskuteczniejszemu zabezpieczeniu parkingu, placu zabaw, czy drzwi wejściowych do apartamentów. Ogrodzenie z metalowych sztachet nada się do tego idealnie.

Ogrodzenie ze sztachet metalowych jako uniwersalne rozwiązanie

Ogrodzenie z metalowych sztachet stanowi doskonałe rozwiązanie problemu związanego z zachowaniem prywatności. Świetnie osłania teren posesji, a przy tym chroni przed małymi zwierzętami. Masywność sztachet stanowi ich główną, lecz nie jedyną zaletę. Dzięki różnym kolorom bardzo łatwo jest dobrać barwę idealnie komponującą się z wyglądem ogrodu i domu. Nawet rzadziej spotykane kolory dachówek znajdą swoje sztachetowe odpowiedniki w palecie przygotowanej przez Centrum Ogrodzeń Velago.

Mówiąc o kolorystyce, nie sposób nie wspomnieć o innych ciekawych propozycjach z nią związanych. Pierwszą z nich są sztachety cieniowane, drugą doprecyzowane projekty – kolor z połyskiem, mat, drewnopodobny czy alucynk. Wybór powierzchni drewnopodobnej jest zalecany osobom przywiązanym do tradycyjnych sztachet drewnianych. W ten sposób zapewnią sobie praktyczną ewolucję, a nie rewolucję.

Warto także zauważyć, że Centrum Ogrodzeniowe Velago oferuje 5 lat gwarancji, transport, a także montaż w promieniu 100 kilometrów od Kutna. Takie kompletne rozwiązanie jest zdecydowanie bezkonkurencyjne ze względów finansowych oraz praktycznych. Wszystko robione jest przez ekipę fachowców doskonale znających płot sztachetowy. Nie ma miejsca na błędy, nie ma również konieczności organizowania kilku różnych ekip. Twoim jedynym zadaniem jest wybór stylu ogrodzenia najbardziej pasującego do Twojego ogrodu i domu. Powodzenia!