Znajdź swój idealny napęd do bramy

W naszej firmie Velago Centrum ogrodzeń przygotowaliśmy dla klientów szeroką gamę napędów bramowych wyróżniających się najwyższą jakością, a co za tym idzie, trwałością i bezawaryjnym działaniem. Mamy dla Ciebie napędy do bram od renomowanej firmy SOMFY, idealne do zastosowania zarówno na prywatnych posesjach, jak i w zakładach produkcyjnych czy wspólnotach mieszkaniowych.

Bogata oferta obejmuje automatykę do bram różnego rodzaju. Znajdą w niej coś dla siebie osoby poszukujące napędu do bram skrzydłowych oraz przesuwnych, o zróżnicowanym ciężarze, długości bądź szybkości i częstotliwości otwierania.

Zestawy automatyki bramowej — co może się w nich znalezienia – wybór dobrze przemyślany

W zestawach automatyki bramowej znajduje się pełne wyposażenie umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie automatycznej bramy wjazdowej czy garażowej. Warto pamiętać, że automatyka do bram wyróżniać się może wieloma dodatkowymi funkcjami, zapewniającymi bardziej komfortową pracę czy precyzyjne zabezpieczenia. W takich zestawach znaleźć możesz zazwyczaj m.in. centralki sterujące, piloty, fotokomórki i dodatkowe elementy np. detektory przeszkód.

Kompleksowe i profesjonalne wsparcie w zakresie automatyki bramowej

Swoim klientom zapewniamy również kompleksowe wsparcie i profesjonalne doradztwo na różnych etapach całego procesu. W razie potrzeby służymy radą podczas wybierania odpowiedniego rodzaju napędu do bramy, zajmujemy się także montażem automatyki, który dzięki nam przebiega szybko i sprawnie. Profesjonalny montaż minimalizuje dodatkowo ryzyko wystąpienia problemów z funkcjonowaniem bramy w przyszłości. Oferta obejmuje też odpowiednie zaprogramowanie urządzenia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie różnego rodzaju ogrodzeń, w tym także automatyki bramowej, co stanowi gwarancję fachowego i sprawnego działania.