Gotowe podmurówki pod ogrodzenie – pierwsze na miejscu pracy!

W ciągu ostatnich lat wiele zmieniło się w podejściu do budowy ogrodzeń. Niezależnie od tego, czy mowa o nowoczesnych stylistycznie dziełach sztuki, czy o klasycznych rozwiązaniach, zazwyczaj jeden element jest wśród nich wspólny – podmurówka. Centrum Ogrodzeń Velago oferuje udoskonaloną wersję owej podmurówki. W czym rzecz? Prefabrykowana, uprzednio wytworzona podmurówka do ogrodzenia to, naszym zdaniem, przyszłość budownictwa. To krok naprzód względem powszechnie znanych podmurówek wylewanych na miejscu tuż po przyjeździe ekipy.

Podmurówka do ogrodzenia przygotowywana w kontrolowanych warunkach

Gotowe podmurówki pod ogrodzenie są samodzielnie produkowane przez Centrum Ogrodzeń Velago. Zacznijmy od najważniejszego: prefabrykowana betonowa podmurówka to przede wszystkim oszczędność czasu i pewność sukcesu. Warunki pogodowe, takie jak deszcz, śnieg czy upał już nie wpłyną na żmudny proces wylewania podmurówek u klienta. Nie ma ryzyka, że kilka z nich będzie trzeba wyrzucić, zanim w ogóle zostałyby użyte do montażu w ogrodzeniu. Wszystko staje się prostsze.

Podmurówka ogrodzeniowa przygotowywana przez Velago wylewana jest w pełni kontrolowanych, stabilnych warunkach, dzięki czemu niemal wyeliminowany zostaje czynnik losowy, ludzki błąd, nieprawidłowe proporcje, pęknięcia. Montaż jest znacznie prostszy i szybszy, ponieważ nie trzeba korygować ewentualnych błędów popełnionych już u klienta, podczas wykonywania usługi. Podmurówka do ogrodzenia jest gotowa zaraz po wyjęciu z pojazdu, co jest największą zaletą, lecz z całą pewnością nie jedyną.

Przygotowana przez Centrum Ogrodzeń Velago prefabrykowana podmurówka ogrodzeniowa jest ponadto znacznie tańsza niż ta wylewana na miejscu. Ma to związek z tym, o czym wspominaliśmy wyżej. Brak ryzyka błędu w procesie wylewania podmurówki oraz krótszy czas montażu przekłada się na dużo niższy koszt dla klienta.

Podmurówka ogrodzeniowa w wybranym stylu

Betonowa podmurówka, choć konstrukcyjnie prosta, wciąż może być elementem w pełni konfigurowalnym. Mowa tu o różnych stylach podmurówek w ofercie Centrum Ogrodzeń Velago. Oprócz standardowego, gładkiego wykończenia można wybrać bardziej wymyślne wzory. Uwagę klientów zwraca szczególnie wzór określany jako Cegiełka. Przypomina uszeregowane cegły i charakteryzuje się nienagannym wyglądem. Świetnie komponuje się z innymi ogrodzeniami utrzymanymi w podobnej stylistyce. Razem mogą tworzyć świetnie współgrającą całość. Innym wyjściem może być styl piaskowca, prezentujący się elegancko i nad wyraz ponadczasowo. Wybierany jest często do ogrodzeń imitujących piaskowiec. Nierzadko bywa jednak widywany również w typowo nowoczesnych ogrodzeniach. Wszystko zależy od gustu klienta.

Jak jest montowana betonowa podmurówka?

System montażu oferowany przez firmę Velago jest oparty na wieloletnim doświadczeniu. Betonowa podmurówka jest montowana z użyciem metalowego ceownika, który dodatkowo zostaje ocynkowany i pomalowany. Gwarantuje to ochronę przed warunkami pogodowymi oraz dużymi różnicami temperatur. Długość podmurówki wynosi 247 cm lub 250 cm, co jest wartością odpowiednią dla większości paneli ogrodzeniowych. Wysokość to 25 centymetrów, która jest odpowiednia dla najczęściej produkowanych ogrodzeń.

Centrum Ogrodzeń Velago jest obecne na rynku od wielu lat. Gotowe podmurówki pod ogrodzenie są jednymi z kluczowych produktów w ofercie naszego przedsiębiorstwa. Nasi klienci bardzo optymistycznie podchodzą do tematu podmurówek gotowych już w momencie przyjazdu ekipy fachowców. W ten sposób wszystko finalizowane jest dużo szybciej, za dużo mniejsze pieniądze. Nie ma potrzeby wykonywania zbrojenia i szalunków. Unikamy dużych niedogodności spędzających sen z powiek wszystkim zaangażowanym w pracę osobom.