Co stoi za długowiecznością ogrodzenia? Podmurówki betonowe!

Czasami coś, co jest prawie niezauważalne, ma ogromne znaczenie. Niewątpliwie dobrym tego przykładem są podmurówki betonowe w ogrodzeniach. Podmurówka odpowiada za prawidłową ochronę przęseł przed warunkami pogodowymi. Gdyby nie ona, metalowe elementy bardzo szybko ulegałyby korozji. Krótko mówiąc, podmurówki do ogrodzeń są niezbędnymi ich elementami.

Gotowe podmurówki betonowe to rewolucja

Centrum Ogrodzeń Velago od lat stawia na najwyższą jakość. To się opłaca, co potwierdzają zadowoleni klienci firmy. Wśród licznych produktów znajdujących się w naszej ofercie, znajdują się również gotowe podmurówki betonowe stanowiące naturalną ewolucję względem podmurówek tworzonych przez pracowników u klienta. Podmurówka skutecznie izoluje od wilgoci i roślinności, która mogłaby zagrażać strukturze ogrodzenia. Uprzednio przygotowana, prefabrykowana podmurówka jest zdolna dokładnie do tego samego, a w dodatku kosztuje znacznie mniej niż ta wylewana na działce klienta. To prawdziwa rewolucja!

Producent ogrodzeń panelowych w Koninie - Velago

Fot. Gotowe podmurówki pod ogrodzenia panelowe i nowoczesne – Centrum ogrodzeń Velago

Zalety prefabrykowanych podmurówek do ogrodzeń

Rozwińmy nieco temat gotowych podmurówek oferowanych przez Velago. Skuteczność wcześniej wyprodukowanej i przygotowanej podmurówki do ogrodzeń, technicznie rzecz ujmując nie różni się niczym od klasycznej podmurówki, która wytwarzana jest w miejscu montażu przy pomocy szalunków i zbrojenia. Oferuje taką samą gotowość do ochrony przed deszczem, śniegiem, czy upałem. Jest wytworzona gdzie indziej, co jednak w niczym nie przeszkadza – wręcz przeciwnie! Nie mamy w tej sytuacji do czynienia z pracą pod presją czasu, z negatywnym wpływem deszczu, słońca lub jakichkolwiek przeciwności losu.

Gotowe podmurówki betonowe tworzone są w idealnych warunkach, dzięki czemu zawsze można mieć pewność, że będą wykonane solidnie. Wykonanie podmurówki do ogrodzeń w naszej siedzibie jest korzystne, ponieważ przygotowanie produktu w naszym warsztacie zajmuje mniej czasu, niż u klienta. Zatem zadowoleni są wszyscy, przez co omawiane rozwiązanie zdaje się nie mieć wad. Nie bez znaczenia jest także fakt, że na placu budowy nie powstaje zbędny bałagan i mnóstwo niepotrzebnych zniszczeń. Temat uszkodzonych podmurówek też jest nieaktualny, ponieważ na miejsce przywożone są tylko sprawdzone podmurówki betonowe, pozbawione wad produkcyjnych.

Fort. Prefabrykowane podmurówki do gotowych ogrodzeń panelowych – Centrum ogrodzeń Velago

 

Wszystkie kwestie wymienione wyżej mają kluczowy wpływ na decyzje klientów. Centrum ogrodzeń Velago jest tego świadkiem od bardzo dawna. Przygotowanie podmurówek zawczasu ma szczególne znaczenie głównie podczas prac przy już gotowych domach, zwłaszcza tych ozdobionych wspaniałymi ogrodami i konstrukcjami. Dostajemy od klientów wiele pochwał za wprowadzenie do oferty gotowej podmurówki betonowej.

Podmurówki betonowe w ofercie Velago

W ofercie posiadamy podmurówki klasyczne oraz systemowe. Podmurówka systemowa to gotowy do montażu komplet, w skład którego wchodzą metalowe ceowniki (każdy z nich poddawany jest ocynkowaniu i lakierowaniu) oraz łączniki betonowe. Bardzo ważna, jest możliwość wyboru stylu podmurówki. Velago oferuje swoim klientom wzory takie jak cegiełka, piaskowiec, a także klasyczny, gładki wzór. Pomoże to w osiągnięciu większej harmonii między poszczególnymi elementami ogrodzenia, a także w dostosowaniu estetyki ogrodzenia do tego, co znajduje się za nim – ogrodu, podjazdu, domu. Velago oferuje transport na terenie Polski, montaż w promieniu 100 kilometrów od Kutna oraz gwarancję i wsparcie posprzedażowe. Pamiętajmy, że podmurówki do ogrodzeń, choć na pierwszy rzut oka niewidoczne, są bardzo ważne!